Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Strona główna

Witamy na naszej stronie

Trwają prace modernizacyjne strony www Urzędu - za utrudnienia przepraszamy

Najnowsze aktualności

12 grudnia 2018

Ważna informacja: wpłaty dotyczące cudzoziemców.

W związku z rozliczeniami związanymi z zamknięciem roku budżetowego, Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi zwraca się z uprzejmą prośbą o niedokonywanie wpłat dotyczących cudzoziemców po 21 grudnia 2018 r. Zaplanowane wpłaty prosimy dokonywać po 1 stycznia 2019 r. Dziękujemy.

PUP Złotoryja
Czytaj więcej o: Ważna informacja: wpłaty dotyczące cudzoziemców.
11 grudnia 2018

Płatny staż w Niemczech od marca 2019 dla pracowników socjalnych/pedagogów społecznych

Płatny staż w Niemczech od marca 2019 dla pracowników socjalnych/pedagogów społecznych którzy dołączą do zespołu pracowników socjalnych w Schronisku dla Uchodźców i osób ubiegających się o azyl. Staż oferuje: 6-miesięczną praktykę z wynagrodzeniem w wysokości 600 Euro, umowę o staż, ubezpieczenie społeczne i zdrowotne; po odbyciu stażu, istnieje możliwość uzyskania stałej umowy o pracę. Wybrani stażyści otrzymają pomoc od anglojęzycznego mentora w zorganizowaniu i opłaceniu lub częściowym pokryciu kosztów: podróży, szkolenia językowego (po niemiecku), zakwaterowania; projekt przewiduje także zwrot kosztów na rozmowę w sprawie pracy, zasiłek relokacyjny czy pomoc w uznaniu kwalifikacji. Szczegóły w załączeniu.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Płatny staż w Niemczech od marca 2019 dla pracowników socjalnych/pedagogów społecznych
7 grudnia 2018

INFORMACJA! W dniu 24 grudnia 2018 r. Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi będzie nieczynny

INFORMACJA! W dniu 24 grudnia 2018 r. Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi będzie nieczynny. Rejestracja osób bezrobotnych i poszukujących pracy będzie możliwa tylko w formie elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej https://www.praca.gov.pl

PUP Złotoryja
Czytaj więcej o: INFORMACJA! W dniu 24 grudnia 2018 r. Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi będzie nieczynny
7 grudnia 2018

Firma Schneider Pojemniki Transportowe w Złotoryi poszukuje pracowników

Firma Schneider Pojemniki Transportowe w Złotoryi poszukuje pilnie pracowników na stanowiska: spawacz, monter, operator maszyn i lakiernik. Prosimy o kontakt pod adres mailowy: aplikacja@schneider-logistics.pl Szczegóły w załączeniu.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Firma Schneider Pojemniki Transportowe w Złotoryi poszukuje pracowników
6 grudnia 2018

Poszukiwany pracownik biurowy

Kancelaria Radców Prawnych Daćków i Chwastyk sp. z o.o. poszukuje pracownika biurowego do oddziału Kancelarii  w Złotoryi (Rynek 15). Szczegółowe informacje dotyczące wymagań pracodawcy w stosunku potencjalnych kandydatów znajdują się w informacji zamieszczonej poniżej.

Joanna Konieczna
Czytaj więcej o: Poszukiwany pracownik biurowy
6 grudnia 2018

Analiza potrzeb szkoleniowych - zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety

Szanowni Państwo! Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi, chcąc lepiej poznać Państwa oczekiwania, zaprasza do udziału w badaniu związanym z działalnością szkoleniową naszego urzędu. Celem badania jest zebranie materiałów do analizy potrzeb szkoleniowych i lepszego dostosowania oferty kursów zawodowych do Państwa zainteresowań i oczekiwań. 

PUP Złotoryja
Czytaj więcej o: Analiza potrzeb szkoleniowych - zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety
30 listopada 2018

Badanie jakości procesów rekrutacji. Ankieta dla pracowników i kandydatów

Trwa badanie opinii wśród internautów na temat jakości procesów rekrutacji w Polsce, skierowana zarówno do kandydatów, jak i pracujących. Ankieta online pozwoli zebrać informacje do ogólnopolskiego raportu na temat sytuacji pracowników na obecnym rynku pracy. Projekt ma na celu określenie, jak wygląda dziś poszukiwanie pracy i z czym spotykają się kandydaci podczas procesów rekrutacyjnych. Aby wziąć udział w badaniu, wystarczy wypełnić kwestionariusz online: http://ankieta.aplikuj.pl/

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Badanie jakości procesów rekrutacji. Ankieta dla pracowników i kandydatów
22 listopada 2018

Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z Firmą Winkelmann 29/11/2018

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracą na stanowiskach: tokarz CNC, pracownik obsługi maszyn, pracownik produkcji, spawacz, na spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielem Firmy Winkelmann. Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2018 r. w sali 201, II p., w siedzibie PUP Złotoryja, w godz. 10.00-12.00.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z Firmą Winkelmann 29/11/2018
22 listopada 2018

Oferta zatrudnienia osób pozbawionych wolności

W ramach rządowego programu „Praca dla Więźniów”, Areszt Śledczy w Jeleniej Górze proponuje współpracę w zakresie zatrudnienia osób pozbawionych wolności. Szczegóły w załączeniu.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Oferta zatrudnienia osób pozbawionych wolności