Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Strona główna

Witamy na naszej stronie

Trwają prace modernizacyjne strony www Urzędu - za utrudnienia przepraszamy

Najnowsze aktualności

20 sierpnia 2018

Zapraszamy na warsztaty z doradcą zawodowym 26.09.2018

Zapraszamy do udziału w poradzie grupowej prowadzonej przez doradcę zawodowego pt. "Kompetencje miękkie, czyli co pracodawcy cenią najbardziej". Jeśli chcesz się dowiedzieć jakie kompetencje pracownika są ważne dla pracodawców oraz co pracodawcy cenią najbardziej to spotkanie jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do zapisów u doradców klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Złotoryi. Szczegóły w załączeniu.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Zapraszamy na warsztaty z doradcą zawodowym 26.09.2018
20 sierpnia 2018

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy

Kierownik Hali Sportowej "Tęcza" ogłasza nabór na stanowisko recepcjonista. Praca w ramach pełnego etatu w Hali Sportowej "Tęcza" przy Szkole Posw Złotoryidstawowej Nr 3. Szczegółowe informacje zawarte są w pliku zamieszczonym poniżej.

Joanna Konieczna
Czytaj więcej o: Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy
16 sierpnia 2018

Giełda Pracy na stanowisko: CIEŚLA - ZBROJARZ, 22.08.2018

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracą jako cieśla-zbrojarz na spotkanie rekrutacyjne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Złotoryi, Al. Miła 18, w dniu 22.08.2018 r. Pok. 201, II p. Szczegółowe informacje pod numerem tel: 76 87 79 230.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Giełda Pracy na stanowisko: CIEŚLA - ZBROJARZ, 22.08.2018
6 sierpnia 2018

Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w Firmie BORGERS

Spotkanie informacyjne! 7 września 2018 r. w godzinach od 10.00 do 12.00 na terenie Powiatowego Urzędu Pracy w Złotoryi odbędzie się spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w Firmie BORGERS na stanowiskach: operator maszyn, operator logistyki, elektromechanik. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane, zarejestrowane w urzędzie pracy, jak również wszystkich poszukujących pracy. Prosimy o zabranie dokumentów aplikacyjnych: CV, listu motywacyjnego.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w Firmie BORGERS
1 sierpnia 2018

Nabór na stanowisko informatyka w Sądzie Rejonowym w Złotoryi

symbol bogini prawa TemidySąd Rejonowy w Złotoryi prowadzi nabór w drodze konkursu na jedno stanowisko informatyka w ramach umowy o pracę.

 

 

Adam Sokołowski
Czytaj więcej o: Nabór na stanowisko informatyka w Sądzie Rejonowym w Złotoryi
24 lipca 2018

Wykaz porad grupowych oraz grupowych informacji zawodowych na III i IV kwartał 2018

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach z doradcą zawodowym prosimy o kontakt ze swoim doradcą klienta (pośrednikiem pracy lub doradcą zawodowym).

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Wykaz porad grupowych oraz grupowych informacji zawodowych na III i IV kwartał 2018
19 czerwca 2018

Oferty pracy dla osób niepełnosprawnych - spotkanie z pracodawcą

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu w sprawie oferty pracy dla osób niepełnosprawnych (na stanowisku sprzątaczki lub pracownika gospodarczego). Pracodawca zapewnia dojazd. Istnieje możliwość zorganizowania spotkania w Powiatowym Urzędzie Pracy w Złotoryi. Zapisy na spotkanie oraz szczegółowe informacje znajdują się w PUP Złotoryja, Al. Miła 18, pok. 24, tel.: 76 87 79 240. Termin zgłoszenia do udziału w spotkaniu - czwartek (21.06.2018) go godz. 12.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Oferty pracy dla osób niepełnosprawnych - spotkanie z pracodawcą
7 czerwca 2018

Projekt „Chcemy pracować – innowacje w zakresie usług opiekuńczych dla osób zależnych” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Informujemy o realizowanej innowacji społecznej pn: „Związek pełnosprawny” – aplikacja coachingowa wspierająca rodziców dzieci z niepełnosprawnością”, finansowanej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego IV Oś Priorytetowa Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Szczegóły w załączeniu.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Projekt „Chcemy pracować – innowacje w zakresie usług opiekuńczych dla osób zależnych” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
7 czerwca 2018

Oferty pracy dla osób niepełnosprawnych

Poszukiwane są osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności na stanowiska: pracownik gospodarczy (możliwość zorganizowania spotkania z pracodawcą), sprzątaczka (możliwość zorganizowania spotkania z pracodawcą), młodszy wartownik, zamiatacz chodników. Szczegóły dotyczące ofert znajdują w PUP Złotoryja, w pok. 24 lub pod numerem tel. 76 87 79 240.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Oferty pracy dla osób niepełnosprawnych
6 czerwca 2018

Giełda Pracy na stanowisko SPRZEDAWCY 15.06.2018

W dniu 15 czerwca br. odbędzie się Giełda Pracy na stanowisko SPRZEDAWCY. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane na spotkanie rekrutacyjne o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Pracy, w sali 201. Szczegóły na załączonym plakacie.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Giełda Pracy na stanowisko SPRZEDAWCY 15.06.2018