Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Strona główna

Najnowsze aktualności

20 września 2017

Staż zawodowy "Młodzież dla Europy - Europa dla Młodzieży"

Europejskie Forum Młodzieży w Bystrzycy Kłodzkiej realizuje projekt współfinansowany przez Fundusz Europejski w ramach programu POWER VET tytuł projektu "Młodzież dla Europy - Europa dla Młodzieży". Adresatem działań są absolwenci szkół ponadgimnazjalnych rocznik 2016/2017, którzy ukończyli następujące kierunki: technik informatyk, technik gastronom, technik budowlaniec, technik handlowiec i technik hotelarz.  Szczegółowe informacje dot. realizowanego projektu znajdują się na stronie: http://efm.org.pl/pl/program/vet/.

Joanna Konieczna
Czytaj więcej o: Staż zawodowy "Młodzież dla Europy - Europa dla Młodzieży"
12 września 2017

Nabór na stanowisko asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym w Złotoryi

Prezes Sądu Rejonowego w Złotoryi ogłasza konkurs na stanowisko asystenta sędziego. Szczegółowe informacje zawarte są w plikach zamieszczonych poniżej:

 

 

Joanna Konieczna
Czytaj więcej o: Nabór na stanowisko asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym w Złotoryi
12 września 2017

Dołącz do BORGERS !

Jesteś zainteresowany podjęciem pracy, chcesz zmienić aktualną pracę ? Dołącz do BORGERS !

Firma BORGERS poszukuje kandydatów na stanowiska: operator maszyn, elektromechanik, pracownik magazynu, kontroler jakości, operator wózka widłowego.

 

 

Joanna Konieczna
Czytaj więcej o: Dołącz do BORGERS !
8 września 2017

Zaproszenie do współpracy w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

Mamy przyjemność zaprezentować wstępny harmonogram działań Powiatowego Urzędu Pracy w Złotoryi w ramach IX edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, zorganizowanych z myślą o dzieciach i młodzieży z powiatu złotoryjskiego oraz wszystkich zainteresowanych problematyką planowania kariery. ZAPRASZAMY bardzo serdecznie firmy, szkoły i instytucje, które chcą przedstawić swoją ofertę, m.in. do udziału w TARGACH EDUKACYJNO-ZAWODOWYCH, które odbędą się w Zespole Szkół Zawodowych im. mjra. H. Sucharskiego w Złotoryi (19 października br., w godz. 10-12) z okazji IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Zaproszenie do współpracy w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery
8 września 2017

Powiatowy Konkurs Plastyczny w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

Zapraszamy szkoły podstawowe z powiatu złotoryjskiego oraz uczniów klas IV - VII do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym zorganizowanym w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Powiatowy Konkurs Plastyczny w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery
8 września 2017

Powiatowy Konkurs Literacki w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu złotoryjskiego (w tym uczniów klas drugich i trzecich gimnazjum) do udziału w Powiatowym Konkursie „Moje talenty i kwalifikacje – czyli list motywacyjny do przyszłego pracodawcy” zorganizowanym w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. 

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Powiatowy Konkurs Literacki w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery
6 września 2017

Nabór na stanowisko nauczyciela chemii i fizyki

Zakład Poprawczy w Jerzmanicach Zdroju ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela chemii i fizyki w wymiarze 8/18 etatu (możliwa zmiana wymiaru zatrudnienia). Szczegółowe informacje znajdują sie w pliku poniżej:

Joanna Konieczna
Czytaj więcej o: Nabór na stanowisko nauczyciela chemii i fizyki
6 września 2017

Nabór kandydatów do służby przygotowawczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotoryi

Komendat Powiatowy Państwowej Straży POżarnej w Żłotoryi ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotoryi. Szczegółowe informacje dot. prowadzonego naboru zamieszczone są w plikach poniżej:

Joanna Konieczna
Czytaj więcej o: Nabór kandydatów do służby przygotowawczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotoryi
31 sierpnia 2017

Film z Targów Pracy 21.04.2017 r.

Prezentujemy nasz wiosenny materiał filmowy z Targów Pracy, które odbyły się w Złotoryi 21.04.2017. W filmie znajdują się między innymi bardzo ciekawe wywiady z naszymi Gośćmi, którzy prezentowali na targach swoją ofertę - Wojskowa Komenda Uzupełnień w Bolesławcu, Zakład Aktywności Zawodowej w Świerzawie, Firma Schenider w Złotoryi, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Europe Direct z Legnicy, Komenda Powiatowa Policji w Złotoryi i Manpowergroup z Bolesławca. Przypominamy, że tegoroczne Tragi zgromadziły ponad 50 Wystawców! Serdecznie zapraszamy!

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Film z Targów Pracy 21.04.2017 r.
31 sierpnia 2017

Oferta pracy na stanowisko ankietera do Urzędu Statystycznego

Urząd Statystyczny we Wrocławiu oddział w Legnicy poszukuje kandydatów na stanowisko ankietera. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy, na okres próbny. Szczegółowe informacje zawarte są w ogłoszeniu zamieszczonym poniżej: 

Joanna Konieczna
Czytaj więcej o: Oferta pracy na stanowisko ankietera do Urzędu Statystycznego