Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
Autor: Adam Sokołowski

Artykuły

17 listopada 2017

Giełda Pracy w dniu 29.11.2017 OPERATOR PRODUKCJI

W dniu 29 listopada br. odbędzie się Giełda Pracy na stanowisko OPERATORA PRODUKCJI. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane na spotkanie rekrutacyjne o godz. 10.00, w siedzibie PUP Złotoryja, II p., p. 201.

PUP Złotoryja
Czytaj więcej o: Giełda Pracy w dniu 29.11.2017 OPERATOR PRODUKCJI
16 listopada 2017

Europejskie Dni Pracodawców 2017

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi zaprasza na DNI OTWARTE "Porozmawiajmy o umiejętnościach, odkryjmy wszystkie talenty" z okazji Europejskich Dni Pracodawców 2017. Zapraszamy przedsiębiorców i pracodawców do konsultacji indywidualnych z naszymi ekspertami w dniach 17-24.11.2017 r. w godz. 11:30 - 13:30 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Złotoryi, Al. Miła 18.  Pracodawco, sprawdź, co pomoże rozwinąć przydatne umiejętności. Szczegóły w załączeniu.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Europejskie Dni Pracodawców 2017
16 listopada 2017

Nabór na stanowisko pracownika ochrony - strażnika

Zakład Poprawczy w Jerzmanicach Zdroju ogłasza nabór na stanowisko pracownika ochrony - strażnika w wymiarze pełnego etatu. SZczegółowe informacje zawarte są w pliku zamieszczonym poniżej.

Joanna Konieczna
6 listopada 2017

Program kompleksowego wsparcia dla rodzin "Za życiem"

Zapraszamy do zapoznania się z przyjętymi rozwiązaniami w zakresie wsparcia rodzin borykających się z problemami związanymi z niepełnoprawnością jednego z jej członków m.in. w obszarze rynku pracy.

PUP Złotoryja
Czytaj więcej o: Program kompleksowego wsparcia dla rodzin "Za życiem"
25 października 2017

Ogłoszenie o prowadzonym naborze na wolne stanowisko w Sądzie Rejonowym w Złotoryi

Prezes Sądu Rejonowego w Złotoryi ogłasza konkurs na stanowisko asystenta sędziego. Szczegółowe informacje zawarte są w plikach zamieszczonych poniżej:

Joanna Konieczna
18 października 2017

Praca na stanowisku kontrolera jakości

CRS Polska sp. z o.o. to nowatorska firma, która stawia zawsze jakość na pierwszym miejscu. Od kilkudziesięciu lat z powidzeniem świadczy usługi w zakresie kontroli jakości części w branży motoryzacyjnej na arenie międzynarodowej. Obecnie Firma poszukuje pracowników na stanowisko kontrolera jakości.

Joanna Konieczna
Czytaj więcej o: Praca na stanowisku kontrolera jakości
10 października 2017

Pomóżmy Miłoszowi!

Zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w znalezieniu "bliźniaka genetycznego" dla małego Miłosza (lat 5) ze Złotoryi, syna mł. asp. Michała Pisarskiego z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi. W maju 2017 roku chłopiec ciężko zachorował. Po wielu badaniach okazało się, że Miłosz jest chory na zespół hemofagocytarny, spowodowany przez wirus EBV. Okazało się, że choroba Miłosza została dodatkowo spowodowana przez mutację genu XLP. Nieprawidłowość ta występuje u jednego chłopca na milion… Jedyną nadzieją jest przeszczepienie szpiku kostnego. Każdy z nas może pomóc Miłoszowi i podarować mu życie. Wystarczy przyjść do holu Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji w dniu 18 października, w godz.9-14. Szczegóły w załączeniu.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Pomóżmy Miłoszowi!
26 września 2017

Nabór na stanowisko Podinspektora - Starostwo Powiatowe w Złotoryi

Starostwo Powiatowe w Złotoryi ogłasza nabór na kandydata na wolne stanowisko pracy: Podinspektora, w ramach projektu "Platforma Elektronicznych Usług Geodezyjnych - PEUG" w Referacie Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Wymagane dokumenty należy składać do 6 października 2017 r. na adres Starostwa Powiatowego w Złotoryi, pl. Niepodległości 8. Szczegóły poniżej.

PUP Złotoryja
Czytaj więcej o: Nabór na stanowisko Podinspektora - Starostwo Powiatowe w Złotoryi
26 września 2017

Giełda pracy w dniu 11.10.2017 - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - MAGAZYNIER

Szukasz pracy jako operator wózka widłowego/magazynier? Mamy dla Ciebie ofertę! Zapraszamy na Giełdę Pracy z Firmą Herster, w dniu 11 października o godz. 10.00, do Powiatowego Urzędu Pracy w Złotoryi (p. 201)

PUP Złotoryja
Czytaj więcej o: Giełda pracy w dniu 11.10.2017 - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - MAGAZYNIER
25 września 2017

Plan szkoleń dla osób bezrobotnych i uprawnionych poszukujących pracy na 2017 rok

Poniżej znajduje się plan szkoleń na 2017 rok. W planowanych szkoleniach mogą uczestniczyć osoby bezrobotne, dla których został ustalony II profil pomocy lub w uzasadnionych przypadkach I profil pomocy.

PUP Złotoryja
Czytaj więcej o: Plan szkoleń dla osób bezrobotnych i uprawnionych poszukujących pracy na 2017 rok