Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
Autor: Adam Sokołowski

Artykuły

19 czerwca 2018

Oferty pracy dla osób niepełnosprawnych - spotkanie z pracodawcą

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu w sprawie oferty pracy dla osób niepełnosprawnych (na stanowisku sprzątaczki lub pracownika gospodarczego). Pracodawca zapewnia dojazd. Istnieje możliwość zorganizowania spotkania w Powiatowym Urzędzie Pracy w Złotoryi. Zapisy na spotkanie oraz szczegółowe informacje znajdują się w PUP Złotoryja, Al. Miła 18, pok. 24, tel.: 76 87 79 240. Termin zgłoszenia do udziału w spotkaniu - czwartek (21.06.2018) go godz. 12.

Anna Sarczyńska
7 czerwca 2018

Oferty pracy dla osób niepełnosprawnych

Poszukiwane są osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności na stanowiska: pracownik gospodarczy (możliwość zorganizowania spotkania z pracodawcą), sprzątaczka (możliwość zorganizowania spotkania z pracodawcą), młodszy wartownik, zamiatacz chodników. Szczegóły dotyczące ofert znajdują w PUP Złotoryja, w pok. 24 lub pod numerem tel. 76 87 79 240.

Anna Sarczyńska
6 czerwca 2018

Giełda Pracy na stanowisko SPRZEDAWCY 15.06.2018

W dniu 15 czerwca br. odbędzie się Giełda Pracy na stanowisko SPRZEDAWCY. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane na spotkanie rekrutacyjne o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Pracy, w sali 201. Szczegóły na załączonym plakacie.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Giełda Pracy na stanowisko SPRZEDAWCY 15.06.2018
4 czerwca 2018

Pożyczka na pierwszy biznes

„Pierwszy biznes – wsparcie w starcie” to rządowy program, wdrożony na zlecenie MRPiPS. Fundusz Regionu Wałbrzyskiego wygrał postępowanie przetargowe na zarządzanie funduszem pożyczkowym oraz świadczenie usług szkolenia i doradztwa dla programu „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie II”, realizowanego na terenie województw dolnośląskiego i lubuskiego. Jego cele to rozwój przedsiębiorczości oraz tworzenie nowych miejsc pracy, jako elementy rozwoju rynku pracy, przeciwdziałania bezrobociu i promowania zatrudnienia. Szczegóły w załączeniu.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Pożyczka na pierwszy biznes
4 czerwca 2018

Projekt Reactivate The HUB

Reactive jest unijnym programem mobilności zawodowej, który ma pomóc osobom poszukującym pracy w wieku powyżej 35 lat w znalezieniu pracy, stażu lub szkolenia w miejscu pracy w innym kraju UE oraz pomóc pracodawcom w pozyskaniu pracowników na wolne miejsca oferując informację, rekrutację, wsparcie w przemieszczeniu. Szczegóły w załączeniu.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Projekt Reactivate The HUB
25 maja 2018

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

http://pup.powiat-zlotoryja.pl/container/loga/logo%20pup%20duze%20napis.jpgW związku z rozpoczęciem stosowania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z dn. 04.05.2016 r.) - Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi udostępnił klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych, która znajduje się na naszej stronie BIP pod adresem: http://bippup.powiat-zlotoryja.pl

PUP Złotoryja
5 kwietnia 2018

Firma Blue Education poszukuje pracowników

Poszukiwane osoby na stanowiska: trener komputerowy, lektor języka angielskiego, lektor języka niemieckiego i lektor języka francuskiego. CV prosimy wysyłać na adres mailowy: dolnoslaskie@blueducation.pl

 

19 marca 2018

Informacja: Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES

Program Pomocy Dzieciom jest skierowany do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujących się dziećmi, które wskutek choroby lub wypadku znalazły się w ciężkim stanie klinicznym. Są to dzieci wymagające wsparcia funkcji życiowych za pomocą respiratora bądź koncentratora tlenu, karmienia dojelitowego lub pozajelitowego, innych całodobowych specjalistycznych zabiegów opiekuńczych i pielęgnacyjnych. Jest to program pomocy socjalnej ukierunkowanej na uzyskanie trwałej poprawy sytuacji życiowej rodziny stypendysty, która deklaruje gotowość do wykorzystania wszystkich własnych możliwości pokonania trudności.

PUP Złotoryja
Czytaj więcej o: Informacja: Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES
2 marca 2018

Giełda Pracy na stanowisko OPERATORA URZĄDZEŃ TECHNOLOGICZNYCH

W dniu 14 marca br. odbędzie się Giełda Pracy na stanowisko OPERATORA URZĄDZEŃ TECHNOLOGICZNYCH. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane na spotkanie rekrutacyjne o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Pracy, w sali 201. Szczegóły na załączonym plakacie.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Giełda Pracy na stanowisko OPERATORA URZĄDZEŃ TECHNOLOGICZNYCH