Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
Autor: Adam Sokołowski

Artykuły

20 września 2017

Staż zawodowy "Młodzież dla Europy - Europa dla Młodzieży"

Europejskie Forum Młodzieży w Bystrzycy Kłodzkiej realizuje projekt współfinansowany przez Fundusz Europejski w ramach programu POWER VET tytuł projektu "Młodzież dla Europy - Europa dla Młodzieży". Adresatem działań są absolwenci szkół ponadgimnazjalnych rocznik 2016/2017, którzy ukończyli następujące kierunki: technik informatyk, technik gastronom, technik budowlaniec, technik handlowiec i technik hotelarz.  Szczegółowe informacje dot. realizowanego projektu znajdują się na stronie: http://efm.org.pl/pl/program/vet/.

Joanna Konieczna
Czytaj więcej o: Staż zawodowy "Młodzież dla Europy - Europa dla Młodzieży"
12 września 2017

Dołącz do BORGERS !

Jesteś zainteresowany podjęciem pracy, chcesz zmienić aktualną pracę ? Dołącz do BORGERS !

Firma BORGERS poszukuje kandydatów na stanowiska: operator maszyn, elektromechanik, pracownik magazynu, kontroler jakości, operator wózka widłowego.

 

 

Joanna Konieczna
Czytaj więcej o: Dołącz do BORGERS !
12 września 2017

Nabór na stanowisko asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym w Złotoryi

Prezes Sądu Rejonowego w Złotoryi ogłasza konkurs na stanowisko asystenta sędziego. Szczegółowe informacje zawarte są w plikach zamieszczonych poniżej:

 

 

Joanna Konieczna
6 września 2017

Nabór kandydatów do służby przygotowawczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotoryi

Komendat Powiatowy Państwowej Straży POżarnej w Żłotoryi ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotoryi. Szczegółowe informacje dot. prowadzonego naboru zamieszczone są w plikach poniżej:

Joanna Konieczna
6 września 2017

Nabór na stanowisko nauczyciela chemii i fizyki

Zakład Poprawczy w Jerzmanicach Zdroju ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela chemii i fizyki w wymiarze 8/18 etatu (możliwa zmiana wymiaru zatrudnienia). Szczegółowe informacje znajdują sie w pliku poniżej:

Joanna Konieczna
31 sierpnia 2017

Nabór na kuratora osób częściowo ubezwłasnowolnionych i opiekuna osób całkowicie ubezwłasnowolnionych

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Złotoryi prowadzi stały nabór na kuratora osób cześciowo ubezwłasnowolnionych i opiekuna osób całkowicie ubezwłasnowolnionych. W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Złotoryi dokładnych informacji udziela Pani Zofia Słomian - starszy specjalista pracy socjalnej (I piętro pok. 12) lub nr telefonu 76-87-83-429 wew. 8 od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 do 15.00

Szczegółowe informacje dot. zakresu zadań oraz wymagań stawianych kandydatom dostępne są w plikach poniżej:

Joanna Konieczna
31 sierpnia 2017

Oferta pracy na stanowisko ankietera do Urzędu Statystycznego

Urząd Statystyczny we Wrocławiu oddział w Legnicy poszukuje kandydatów na stanowisko ankietera. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy, na okres próbny. Szczegółowe informacje zawarte są w ogłoszeniu zamieszczonym poniżej: 

Joanna Konieczna
16 sierpnia 2017

Nabór na szkolenie "Dekarz" dla osób bezrobotnych

Kryteria: osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zotoryi, posiadające status osoby bezrobotnej, osoby z wykształceniem min. podstawowym, osoby, które otrzymają pozytywną opinię lekarską o braku przeciwwskazań zdrowotnych. Szczegóły poniżej. ZAPRASZAMY!

PUP Złotoryja
Czytaj więcej o: Nabór na szkolenie "Dekarz" dla osób bezrobotnych
31 lipca 2017

Informacja o zmianie przepisów dot. opodatkowania stypendiów

PUP w Złotoryi informuje, że nastąpiła zmiana przepisów dotyczących opodatkowania stypendiów. Stypendia otrzymane na podstawie ustawy o promocji zatrudnienia i instytucji rynku pracy otrzymane w okresie od 1 stycznia 2016 r. do 31 grudnia 2019 r. zostały zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych. To oznacza, że urząd skarbowy na wniosek podatnika (osoby która otrzymała takie stypendium) zwróci nadpłacony podatek.

Adam Sokołowski
Czytaj więcej o: Informacja o zmianie przepisów dot. opodatkowania stypendiów
11 lipca 2017

Giełda pracy w dniu 25.07.2017 - KRAJACZ SZKŁA

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi zaprasza wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku krajacza szkła. W dniu 25.07.2017 r. odbędzie się Giełda Pracy, na której przedstawiciel Firmy Pol-Glass Sp. z o.o. przedstawi szczegóły oferty. Miejsce spotkania: siedziba PUP Złotoryja, Al. Miła 18, II p. , s. 201.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Giełda pracy w dniu 25.07.2017 - KRAJACZ SZKŁA