XI OTK 2019

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 
Organizacją wydarzenia zajmują się doradcy zawodowi: Anna Sarczyńska i Anna Janiak.
E-mail: wrzl@praca.gov.pl lub anna.sarczynska@pup.zlotoryja.pl
Tel: +48 76 87 79 247
 
Informacje o realizowanych działaniach będą umieszczane na bieżąco na stronie internetowej
www.pup.zlotoryja.pl oraz na profilu społecznościowym www.facebook.com/ZlotoryjaCAZ
 
Działania PUP Złotoryja w ramach OTK 2019:
Zapraszamy do współpracy!

Artykuły

21 kwietnia 2020

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi otrzymał wyróżnienie za OTK 2019!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi znalazł się w gronie laureatów i otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery 2019 "Pasja, profesja, powołanie...". Bardzo dziękujemy Stowarzyszeniu Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej za docenienie naszego wkładu i pracy w szerzenie idei poradnictwa zawodowego. Jednocześnie informujemy, że hasło XII Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery to „DORADZAMY ZAWODOWO" - odbędzie się w dniach 19-25.10.2020 roku. Szczegółowe informacje na https://sdsiz.com.pl/wyniki-xi-ogolnopolskiego-tygodnia-kariery-2019/ oraz w "czytaj więcej". Informacja o działaniach podjętych przez PUP Złotoryja znajduje się pod linkiem: http://pup.powiat-zlotoryja.pl/index.php?c=page&id=182 

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi otrzymał wyróżnienie za OTK 2019!
8 listopada 2019

Film z IV Targów Edukacyjno-Zawodowych z okazji XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

Zapraszamy na film z IV Targów Edukacyjno-Zawodowych, które zorganizował Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi z okazji XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery! Ogromne podziękowania kierujemy do Mariusza Stalskiego z Firmy "Studio 11" w Złotoryi za przygotowanie reportażu i współpracę przy tym projekcie. Gorąco dziękujemy również wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w to przedsięwzięcie, przede wszystkim Urzędowi Miasta w Złotoryi i Złotoryjskiemu Ośrodkowi Kultury i Rekreacji.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Film z IV Targów Edukacyjno-Zawodowych z okazji XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery
Przejdź do - Podsumowanie XI OTK. Uroczystość wręczenia nagród w powiatowych konkursach
5 listopada 2019

Podsumowanie XI OTK. Uroczystość wręczenia nagród w powiatowych konkursach

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste podsumowanie XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, a przede wszystkim dwóch powiatowych konkursów zorganizowanych przez PUP Złotoryja, których Patronem Honorowym był Pan Wiesław Świerczyński – Starosta powiatu złotoryjskiego.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Podsumowanie XI OTK. Uroczystość wręczenia nagród w powiatowych konkursach
29 października 2019

Wywiad z okazji XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, "Człowiek z pasją" cz. III

Na zakończenie XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, prezentujemy trzeci wywiad, którego udzielił nam Pan Paweł Bielecki z Firmy "be frank" we Wrocławiu. Bardzo dziękujemy Panu Pawłowi za podzielenie się uwagami dotyczącymi pasji, kariery i powołania. Cytujemy: "...najlepszą metodą jest sprawdzenie siebie na kilku polach biznesowych. Nie warto się szybko zniechęcać. Pamiętajmy, że każda praca to inwestycja w nowe umiejętności, a na ich nabycie trzeba dać sobie czas." Serdecznie zapraszamy do lektury!

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Wywiad z okazji XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, "Człowiek z pasją" cz. III
Przejdź do - Relacja z IV Targów Edukacyjno-Zawodowych z okazji XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery
29 października 2019

Relacja z IV Targów Edukacyjno-Zawodowych z okazji XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi po raz czwarty zorganizował Targi Edukacyjno-Zawodowe, które odbyły się w tym roku w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji w Złotoryi w dniu 25 października, w godz. 10.00-13.00. Wydarzenie to było wpisane w XI Ogólnopolski Tydzień Kariery 2019, którego inicjatorem i koordynatorem krajowym jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Do holu Kina AURUM przybyło kilkuset uczniów z powiatu złotoryjskiego. Targi odwiedziły również osoby poszukujące pracy. Gorąco dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w to przedsięwzięcie, przede wszystkim Urzędowi Miasta w Złotoryi i Złotoryjskiemu Ośrodkowi Kultury i Rekreacji.
Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Relacja z IV Targów Edukacyjno-Zawodowych z okazji XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery
23 października 2019

Wywiad z okazji XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, "Człowiek z pasją" cz.II

W trzecim dniu IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery zapraszamy do przeczytania wywiadu, którego udzieliła nam Pani Joanna Królikowska, nauczyciel, wychowawca, arte-terapeuta z Wodzisławia Śląskiego. Pani Joanna opowiada o pasji w zawodzie nauczyciela, o profesji i powołaniu. Dziękujemy Pani Joannie za podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami i bardzo cennymi uwagami. Mamy nadzieję, że pomogą Wam one podczas analizy swojej ścieżki kariery. Serdecznie zapraszamy!

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Wywiad z okazji XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, "Człowiek z pasją" cz.II
23 października 2019

Powiatowy Konkurs Filmowy "Pasja drogą do kariery" - rozstrzygnięty!

Jest nam miło poinformować, że został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs Filmowy "Pasja drogą do kariery" zorganizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi z okazji XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. W załączeniu przekazujemy informace o zwycięzcach i sposobie odebrania nagród. Zapraszamy!

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Powiatowy Konkurs Filmowy "Pasja drogą do kariery" - rozstrzygnięty!
22 października 2019

Wywiad z okazji XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, "Człowiek z pasją" cz.I

Trwa XI Ogólnopolski Tydzień Kariery. Z tej okazji Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi przygotował 3 wywiady z osobami, które są przykładem ludzi pracujących z pasją, profesją i powołaniem. Dziś prezentujemy pierwszą rozmowę. Naszym rozmówcą była Pani Marta Brzyska ze Złotoryi, weterynarz. Zapytaliśmy Panią Martę o zawód weterynarza, o planowanie kariery w tej branży oraz jak rozumie przepis na sukces. Znajdziecie tu wiele cennych wskazówek przy wyborze przyszłego zawodu. ZAPRASZAMY!

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Wywiad z okazji XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, "Człowiek z pasją" cz.I
22 października 2019

Powiatowy Konkurs plastyczny "Praca + Pasja = Sukces" - rozstrzygnięty!

Jest nam miło poinformować, że został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs Plastyczny "Pasja + Praca = Sukces" zorganizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi z okazji XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. W załączeniu przekazujemy informace o zwycięzcach i sposobie odebrania nagród. Zapraszamy!

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Powiatowy Konkurs plastyczny "Praca + Pasja = Sukces" - rozstrzygnięty!
18 października 2019

Targi Edukacyjno-Zawodowe - zapraszamy 25.10.2019 do ZOKiR w Złotoryi

Już za tydzień - 25.10.2019 r, od 10:00 do 13:00 zapraszamy na Targi Edukacyjno-Zawodowe (targi pracy) z okazji XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Zaprosiliśmy 30 Wystawców do przygotowania i przeprowadzenia prezentacji stanowisk pracy („interaktywne prezentacje” ukazujące specyfikę pracy w zawodzie, np. ubiór, wykorzystywane narzędzia, produkty, proces produkcji, wyniki pracy). Pracodawcy udostępnią OFERTY PRACY. Szczegóły w załączeniu.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Targi Edukacyjno-Zawodowe - zapraszamy 25.10.2019 do ZOKiR w Złotoryi