RPO WD - Projekty EFS realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014 -2020

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
Autor: PUP Złotoryja

Artykuły

30 stycznia 2020

Projekt pn. „Zwiększenie możliwości zatrudnienia osób powyżej 30 roku życia, w tym znajdujące się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie złotoryjskim (V)"

Powiatowy Urząd Pracy informuje, że realizuje Projekt pn. "Zwiększenie możliwości zatrudnienia osób powyżej 30 roku życia, w tym znajdujące się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie złotoryjskim (V)" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

PUP Złotoryja
Czytaj więcej o: Projekt pn. „Zwiększenie możliwości zatrudnienia osób powyżej 30 roku życia, w tym znajdujące się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie złotoryjskim (V)"
13 marca 2019

Projekt pn. „Zwiększenie możliwości zatrudnienia osób powyżej 30 roku życia, które znajdują się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie złotoryjskim (IV)"

Powiatowy Urząd Pracy informuje, że realizuje Projekt pn. "Zwiększenie możliwości zatrudnienia osób powyżej 30 roku życia, które znajdują się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie złotoryjskim (IV)" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Projekt pn. „Zwiększenie możliwości zatrudnienia osób powyżej 30 roku życia, które znajdują się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie złotoryjskim (IV)"
5 czerwca 2018

Projekt pn. „Zwiększenie możliwości zatrudnienia osób powyżej 30 roku życia, które znajdują się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie złotoryjskim (III)"

Powiatowy Urząd Pracy informuje, że realizuje Projekt pn. "Zwiększenie możliwości zatrudnienia osób powyżej 30 roku życia, które znajdują się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie złotoryjskim (III)" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Projekt pn. „Zwiększenie możliwości zatrudnienia osób powyżej 30 roku życia, które znajdują się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie złotoryjskim (III)"
25 stycznia 2017

Projekt pn. „Zwiększenie możliwości zatrudnienia osób powyżej 30 roku życia, które znajdują się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie złotoryjskim (II)"

Powiatowy Urząd Pracy informuje, że realizuje Projekt pn. "Zwiększenie możliwości zatrudnienia osób powyżej 30 roku życia, które znajdują się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie złotoryjskim" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

PUP Złotoryja
Czytaj więcej o: Projekt pn. „Zwiększenie możliwości zatrudnienia osób powyżej 30 roku życia, które znajdują się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie złotoryjskim (II)"
13 grudnia 2016

STAŻE DLA OSÓB BEZROBOTNYCH POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA

W ramach projektu realizowane będą m.in. staże dla osób powyżej 30 roku życia z gwarancją zatrudnienia przez okres do 30 listopada 2017 r., o które można ubiegać się już od m-ca grudnia 2016 r.

PUP Złotoryja
Czytaj więcej o: STAŻE DLA OSÓB BEZROBOTNYCH POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA
9 maja 2016

Zapraszamy osoby powyżej 30 roku życia, znajdujące się w szczególnej sytuacji na rynku pracy do udziału w Projekcie!

Powiatowy Urząd Pracy zaprasza do udziale w Projekcie pn. "Zwiększenie możliwości zatrudnienia osób powyżej 30 roku życia, które znajdują się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie złotoryjskim" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Zapraszamy osoby powyżej 30 roku życia, znajdujące się w szczególnej sytuacji na rynku pracy do udziału w Projekcie!
30 listopada 2015

Informacja o realizowanym projekcie dla osób od 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy informuje, że realizuje projekt pn. "Zwiększenie możliwości zatrudnienia osób powyżej 30 roku życia, które znajdują się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie złotoryjskim" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Adam Sokołowski
Czytaj więcej o: Informacja o realizowanym projekcie dla osób od 30 roku życia
27 października 2015

Wolne środki finansowe w ramach regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi posiada jeszcze wolne środki w projekcie pt. „Zwiększenie możliwości zatrudnienia osób powyżej 30 roku życia, które znajdują się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie złotoryjskim” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014–2020, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Oś priorytetowa 8 Rynek pracy, Działanie 8.1 Projekty Powiatowych Urzędów Pracy.

PUP Złotoryja
Czytaj więcej o: Wolne środki finansowe w ramach regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020
24 października 2015

PUP w Złotoryi posiada jeszcze wolne środki w projekcie realizowanym w ramach RPO WD

Uprzejmie informujemy, że Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi posiada jeszcze wolne środkami w projekcie realizowanym w ramach RPO WD współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

PUP Złotoryja
Czytaj więcej o: PUP w Złotoryi posiada jeszcze wolne środki w projekcie realizowanym w ramach RPO WD