IX OTK 2017

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

3 listopada 2017

Film z Targów edukacyjno-zawodowych - 19.10.2017 r.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z Targów edukacyjno-zawodowych, zorganizowanych z okazji IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w dniu 19 października 2017 r.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Film z Targów edukacyjno-zawodowych - 19.10.2017 r.
Przejdź do - Zakończenie IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Złotoryi
27 października 2017

Zakończenie IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Złotoryi

W dniu 27 października 2017 r. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Złotoryi, odbyła się uroczystość wręczenia nagród Laureatom dwóch Powiatowych Konkursów zorganizowanych przez nas z okazji IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Zaszczycili nas swoją obecnością: Pani Wanda Grabos - Wicestarosta Powiatu Złotoryjskiego, Pan Janusz Prus - Prezes Firmy Vitbis w Złotoryi, współorganizator Konkursu Plastycznego i sponsor nagród oraz Pan Sebastian Grzyb z Firmy Ren But w Złotoryi, reprezentujący sponsora nagród w Konkursie Literackim. Dodatkowo nagrody zasponsorowali: POLSKIE INFO Krzysztof Marzec w Złotoryi oraz META Sklep sportowy Paweł Okręglicki ze Złotoryi. Wręczeniu nagród towarzyszyła bardzo miła atmosfera! Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które się zaangażowały w realizację naszych otekowych przedsięwzięć! Zwycięzcom gratulujemy! Zapraszamy do galerii zdjęć.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Zakończenie IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Złotoryi
24 października 2017

Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Literackiego "Moje talenty i kompetencje – list motywacyjny do przyszłego pracodawcy".

W dniu 24 października br. Jury roztrzygnęło Powiatowy Konkurs Literacki "Moje talenty i kompetencje – list motywacyjny do przyszłego pracodawcy" zorganizowny przez Powiatowy Urząd Pracy w Złotroryi z okazji IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Do konkursu zgłoszono w regulaminowym terminie 23 prace. Wszystkie zostały ocenione przez 4 osobowe Jury. Wyniki przedstawiamy poniżej, a Laureatom serdecznie gratulujemy!

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Literackiego "Moje talenty i kompetencje – list motywacyjny do przyszłego pracodawcy".
Przejdź do - Spotkanie z Gościem IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Złotoryi
22 października 2017

Spotkanie z Gościem IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Złotoryi

Z okazji IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery zorganizowaliśmy spotkanie naszego tegorocznego Gościa OTK  z uczniami Szkoły Podstawowej nr 3 w Złotoryi. Dzisiaj zaszczycili nas strażacy z Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Złotoryi. Zaprezentowali zawód strażaka, opowiedzieli co jest ważne w ich pracy, co jest trudnego i z czego czerpią satysfakcję. Dokonali prezentacji niektórych narzędzi, które wykorzystują w codziennej pracy. 

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Spotkanie z Gościem IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Złotoryi
Przejdź do - Relacja z Targów edukacyjno-zawodowych z okazji OTK 2017
21 października 2017

Relacja z Targów edukacyjno-zawodowych z okazji OTK 2017

W dniu 19.10.2017 z okazji IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery odbyły się Targi edukacyjno-zawodowe, zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi. W organizację wydarzenia aktywnie włączył się Zespół Szkół Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Złotoryi. W tym roku, swoją ofertę przedstawiło 31 Wystawców, w tym lokalni pracodawcy i firmy spoza Złotoryi. Nowością była Aleja Odkrywania Talentów. 

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Relacja z Targów edukacyjno-zawodowych z okazji OTK 2017
Przejdź do - Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego "Odkrywam swoje talenty - dekorowanie ozdób choinkowych".
16 października 2017

Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego "Odkrywam swoje talenty - dekorowanie ozdób choinkowych".

W dniu 16 października, w siedzibie Firmy VITBIS w Złotoryi odbył się II etap Powiatowego Konkursu Plastycznego "Odkrywam swoje talenty - dekorowanie ozdób choinkowych". Na tym etapie wzięło udział 14 uczestników w dwóch kategoriach wiekowych (klasy IV-V i klasy VI-VII). Uczestnicy mieli do wykonania ozdobę świąteczną. Trzyosobowe Jury wybrało Laureatów. Listę Zwycięzców przedstawiamy poniżej. Wszystkim Uczestnikom gratulujemy!

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego "Odkrywam swoje talenty - dekorowanie ozdób choinkowych".
12 października 2017

Lista Wystawców - Targi edukacyjno-zawodowe 19.10.2017 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane ze Złotoryi i okolic, do udziału w Targach edukacyjno-zawodowych - już za tydzień, w godz. 10-12 (w Zespole Szkół Zawodowych w Złotoryi, na sali gimnastycznej). Wystawcy przygotują „interaktywne prezentacje” ukazujące specyfikę pracy w zawodzie, np. ubiór, wykorzystywane narzędzia, produkty, proces produkcji, wyniki pracy. Będzie można zapoznać się z ciekawą ofertą edukacyjną i projektami europejskimi. Pracodawcy będą dysponowali również ofertami pracy (w Polsce i za granicą). 

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Lista Wystawców - Targi edukacyjno-zawodowe 19.10.2017 r.
28 września 2017

Patronat medialny OTK 2017

Patronat medialny nad wydarzeniami organizowanymi w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery przez Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi, objęły: Gazeta Złotoryjska, portal Zlotoryjanie.pl, portal zlotoryja1112.pl, portal RegionFun.pl i portal 24legnica.pl.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Patronat medialny OTK 2017
28 września 2017

Targi edukacyjno-zawodowe w Złotoryi, 19.10.2017

ZAPRASZAMY bardzo serdecznie młodzież, rodziców, nauczycieli, osoby planujące podnieść kwalifikacje, zmienić zawód lub podjąć zatrudnienie, a także firmy i instytucje, do udziału w Targach edukacyjno-zawodowych, które odbędą się w Zespole Szkół Zawodowych im. mjra. H. Sucharskiego w Złotoryi (19 października br., w godz. 10-12). Celem Targów jest m.in.:  przybliżenie młodzieży i osobom poszukującym możliwości kształcenia - lokalnej oferty edukacyjnej, prezentacja lokalnych firm / prezentacje zawodów, rekrutacja - poszukiwanie pracowników. Lista Wystawców ukaże się niebawem.Szczegóły w załączeniu.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Targi edukacyjno-zawodowe w Złotoryi, 19.10.2017
8 września 2017

Powiatowy Konkurs Literacki w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu złotoryjskiego (w tym uczniów klas drugich i trzecich gimnazjum) do udziału w Powiatowym Konkursie „Moje talenty i kwalifikacje – czyli list motywacyjny do przyszłego pracodawcy” zorganizowanym w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. 

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Powiatowy Konkurs Literacki w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery