IX OTK

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

8 września 2017

Powiatowy Konkurs Literacki w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu złotoryjskiego (w tym uczniów klas drugich i trzecich gimnazjum) do udziału w Powiatowym Konkursie „Moje talenty i kwalifikacje – czyli list motywacyjny do przyszłego pracodawcy” zorganizowanym w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. 

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Powiatowy Konkurs Literacki w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery
8 września 2017

Powiatowy Konkurs Plastyczny w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

Zapraszamy szkoły podstawowe z powiatu złotoryjskiego oraz uczniów klas IV - VII do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym zorganizowanym w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Powiatowy Konkurs Plastyczny w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery
8 września 2017

Zaproszenie do współpracy w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

Mamy przyjemność zaprezentować wstępny harmonogram działań Powiatowego Urzędu Pracy w Złotoryi w ramach IX edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, zorganizowanych z myślą o dzieciach i młodzieży z powiatu złotoryjskiego oraz wszystkich zainteresowanych problematyką planowania kariery. ZAPRASZAMY bardzo serdecznie firmy, szkoły i instytucje, które chcą przedstawić swoją ofertę, m.in. do udziału w TARGACH EDUKACYJNO-ZAWODOWYCH, które odbędą się w Zespole Szkół Zawodowych im. mjra. H. Sucharskiego w Złotoryi (19 października br., w godz. 10-12) z okazji IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Zaproszenie do współpracy w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery
1 września 2017

Hasło przewodnie OTK 2017

W tym roku Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej ogłosiło hasło przewodnie IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, które przedstawia się następująco: