Jesteś tutaj: Start / Wydarzenia / Targi Pracy / 2016

2016

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

2 maja 2016

Reportaż filmowy i prezentacje Wystawców Targów Pracy z 08.04.2016

Przedstawiamy pełen reportaż filmowy oraz prezentacje Wystawców Targów Pracy w Złotoryi, które odbyły się 08.04.2016 (w ramach Europejskich Dni Pracodawców). Prezentacje zostały wyemitowane podczas trwania imprezy targowej, jako dodatkowa forma promocji pracodawców. Z tej propozycji skorzystało kilkunastu Wystawców:

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Reportaż filmowy i prezentacje Wystawców Targów Pracy z 08.04.2016
Przejdź do - Targi Pracy 04.2016

Targi Pracy 04.2016

W dniach 04-15.04.2016 w całym kraju odbyły się wydarzenia związane z Europejskimi Dniami Pracodawcy, których celem było wspieranie współpracy między pracodawcami a urzędami pracy w państwach członkowskich. W ramach tej inicjatywy, w piątek 8 kwietnia 2016r. odbyły się Targi Pracy, zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi, pod patronatem honorowym Starosty Złotoryjskiego. Wydarzenia tego typu należą do najpopularniejszych form rekrutacji stosowanych przez pracodawców i agencje zatrudnienia w Europie. To też świetna okazja dla osób, które poszukują nowego zatrudnienia, by spotkać przedstawicieli i poznać ofertę wielu firm jednocześnie. Osoby zainteresowane przekwalifikowaniem, mogą w ich trakcie zorientować się co ma im do zaoferowania rynek szkoleń i edukacji. Nie inaczej było w Domu Spotkań i Integracji Społecznej w Złotoryi.

Joanna Konieczna
Czytaj więcej o: Targi Pracy 04.2016
30 marca 2016

Lista Wystawców Targów Pracy w Złotoryi 08.04.2016

Miło jest nam zaprezentować Wystawców Targów Pracy, które odbędą się 8 kwietnia w Domu Spotkań i Integracji Społecznej w Złotoryi, przy Szkole Podstawowej nr 1. Zapraszamy od 10:00 do 13:00. Wstęp wolny!

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Lista Wystawców Targów Pracy w Złotoryi 08.04.2016
10 marca 2016

Targi Pracy w Złotoryi. Zapraszamy do kontaktu!

W związku z organizacją Targów Pracy w Złotoryi, które odbędą się 8 kwietnia w Domu Spotkań i Integracji Społecznej (od 10 do 13), Powiatowy Urząd Pracy zaprasza do kontaktu pracodawców i instytucje zainteresowane tym wydarzeniem.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Targi Pracy w Złotoryi. Zapraszamy do kontaktu!
3 marca 2016

Wystawco! Przygotuj się do Targów Pracy!

W ramach akcji "Przygotuj się do Targów Pracy" prezentujemy wywiad, na temat skutecznego budowania wizerunku firmy podczas Targów Pracy. Rozmawialiśmy ze Zbigniewem Brzezińskim, koordynatorem siedmiu edycji Ogólnopolskich Targów Pracy, które odbywają się dorocznie pod patronatem Ministerstwa właściwego dla spraw pracy, w halach wicelidera rynku wystawienniczego w Europie Środkowej – spółki Targi Kielce S.A.

Zachęcamy do lektury!

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Wystawco! Przygotuj się do Targów Pracy!
19 lutego 2016

Zapraszamy na Targi Pracy w Złotoryi!

W piątek 8 kwietnia 2016, w godz. od 10:00 do 13:00, w Domu Spotkań i Integracji w Złotoryi, przy Szkole Podstawowej nr 1 (Plac Niepodległości 7) odbędą się Targi Pracy. Wydarzenie to umożliwi wszystkim poszukującym nowych, zawodowych wyzwań, spotkanie w jednym miejscu dużej grupy pracodawców i poznanie aktualnych ofert. Na chcących zmienić zawód, lub podnieść swoje kwalifikacje czekać zaś będą firmy szkoleniowe oraz doradcy zawodowi. Inicjatorem i głównym organizatorem Targów jest Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi.

Joanna Konieczna
Czytaj więcej o: Zapraszamy na Targi Pracy w Złotoryi!