13. edycja Targów TRAKO w Gdańsku

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
21 czerwca 2019

Już wkrótce ponownie zjadą największe firmy sektora transportowego, kolejowego oraz logistycznego, aby wziąć udział w 13. Edycji targów TRAKO. Wydarzenie to uchodzi za największe w Polsce co do wielkości w Europie spotkanie firm działających w branży transportu szynowego, na którym prezentowane są najnowocześniejsze rozwiązania oraz innowacje związane z budową infrastruktury kolejowej. W dniach 24-27 września, w Gdańsku, w AmberExpo na gości czekać będzie ponad 700 wystawców z 25 różnych krajów, liczne prelekcje i panele dyskusyjne, a także imponujące pokazy. W ramach najbliższej edycji odbędzie się tematyczny Dzień Edukacji i Kariery, podczas którego prezentowane będą oferty pracy, staży i praktyk w firmach biorących udział w tej imprezie.

Na Amber Expo nie zabraknie również Gdańskiego Urzędu Pracy, który przygotuje dużą, kilkudziesięciometrową strefę poświęconą rozwojowi zawodowemu oraz świadomemu kształtowaniu kariery.

Nie zabraknie także sprawdzonej i popularnej wśród młodzieży Alei Rekrutacji, gdzie pod okiem praktyków będzie można m.in. przejść symulację rozmowy kwalifikacyjnej, skonsultować swojego dokumenty aplikacyjne czy wykonać profesjonalne zdjęcie do CV.
Więcej na temat targów TRAKO i szczegóły programu - pod poniższym linkiem.

http://trakotargi.amberexpo.pl/title,MAPA_TARGOW,pid,4292.html

Zapraszamy!

Autor: Anna Sarczyńska