Zapraszamy na Targi Pracy w dniu 12 kwietnia 2019 r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
19 marca 2019

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pracodawców, firmy i instytucje, które chcą przedstawić swoją ofertę rekrutacyjną lub szkoleniową na tegorocznych Targach Pracy. W załączeniu znajduje się formularz zgłoszenia. Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona. Udział w targach jest bezpłatny. Szczegóły organizacyjne poniżej. Prosimy również o kontakt telefioniczny aby potwierdzić chęć udziału (76 87 79 247).

 

 

Udział w targach pracy to:

  • Możliwość skutecznego pozyskania pracowników
  • Możliwość promocji firmy / instytucji oraz przedstawienia oferty
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku na rynku pracy
  • Okazja do nawiązania biznesowych kontaktów


Dla wszystkich Wystawców udział w targach jest całkowicie bezpłatny.
Zapewniamy parking w centrum miasta.
Zachęcamy do prezentacji Państwa oferty w bloku slajdów wyświetlanych w trakcie targów.

Potwierdzenia można dokonać:
- pocztą na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi, Al. Miła 18, 59-500 Złotoryja
- faksem na numer: +48 76 877 92 02
- na adres e-mail: wrzl@praca.gov.pl lub anna.sarczynska@pup.zlotoryja.pl

Targi Pracy odbędą się 12 kwietnia br. w godz. 10.00 – 13.00 w Domu Spotkań i Integracji Społecznej Złotoryi i Pulsnitz przy Szkole Podstawowej nr 1 w Złotoryi, Pl. Niepodległości 7.
Rejestracja Wystawców rozpocznie się od godz. 9:00

Parking w centrum miasta – nieodpłatny dla Wystawców. Odpowiednie oznakowania na samochód oraz lokalizacja parkingu zostaną przekazane drogą mailową po potwierdzeniu udziału w Targach. Wystawcy będą mieli do dyspozycji ok. 5 m2 powierzchni wystawienniczej, dostęp do Internetu, stoły i krzesła. Prosimy o zgłoszenie indywidualnego zapotrzebowania na załączonym formularzu potwierdzenia.
* W przypadku dużego zainteresowania Wystawców udziałem w Targach – o uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń i ilość proponowanych miejsc pracy.

Loga i opisy Wystawców biorących udział w Targach Pracy zostaną nieodpłatnie opublikowane na stronie www.pup.zlotoryja.pl i na profilu społecznościowym www.facebook.pl/ZlotoryjaCAZ.  Pliki graficzne i opis działalności (do 300 znaków) prosimy dostarczyć do 02.04.2019 na adres: anna.sarczynska@pup.zlotoryja.pl  Zamieszczona na stronie lista Wystawców będzie zawierała linki do ich stron WWW.

Podczas Targów Pracy wyświetlane będą na ekranie multimedialnym prezentacje przygotowane przez Wystawców. Ta droga promocji pozwoli na dodatkowe podkreślenie Państwa obecności. Prosimy o dostarczenie materiałów w nieprzekraczalnym terminie do 02.04.2019 r. (10 slajdów w formacie .ppt) na adres e-mail: wrzl@praca.gov.pl lub anna.sarczynska@pup.zlotoryja.pl, pocztą na adres PUP,  z dopiskiem „Prezentacja Targi Pracy 2019” lub na płycie CD/DVD w siedzibie PUP, Al. Miła 18. Prezentacje emitowane będą bez dźwięku, mogą zawierać krótkie materiały wideo. O kolejności emisji decyduje kolejność potwierdzenia udziału w targach. Liczba wyświetleń w czasie imprezy uzależniona jest od liczby dostarczonych przez Wystawców prezentacji.


Zachęcamy do odwiedzania naszego profilu społecznościowego www.facebook.pl/ZlotoryjaCAZ, na którym będziemy na bieżąco informować o przygotowaniach do tej imprezy.

TUTAJ można pobrać nasz wywiad z ekspertem pt.: "Przygotuj się targów!"

Relacja z ubiegłorocznych targów pracy znajduje się pod poniższym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=paVnuTbvciw

 
Kontakt w sprawie udziału w Targach Pracy:
Anna Sarczyńska
Doradca zawodowy
Tel.: + 48 76 87 79 247
E-mail: anna.sarczynska@pup.zlotoryja.pl

Anna Janiak
Doradca zawodowy
Tel.: + 48 76 87 79 246
E-mail: anna.janiak@pup.zlotoryja.pl

Autor: Anna Sarczyńska