Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Witamy na naszej stronie

Trwają prace modernizacyjne strony www Urzędu - za utrudnienia przepraszamy

Najnowsze aktualności

19 kwietnia 2019

Zapraszamy na materiał filmowy o Krajowym Funduszu Szkoleniowym!

W poniższym materiale przedstawiono firmy, które skorzystały w Krajowego Funduszu Szkoleniowego: Salon Fryzjerski "Issabel", Villa Greta w Dobkowie i Lakiernia Proszkowa Lak System w Lubiechowej. Realizacja filmu: TVP3 Wrocław, 2019

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Zapraszamy na materiał filmowy o Krajowym Funduszu Szkoleniowym!
18 kwietnia 2019

Informacja dotycząca naboru wniosków o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej oraz wyposażenie lub doposażenie miejsca pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi informuje, że w dniu 18 kwietnia 2019 r. zawiesza nabór wniosków o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej oraz wyposażenie lub doposażenie miejsca pracy w ramach projektu: „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie złotoryjskim (IV)". Jednocześnie informujemy, iż przyjmowane są wnioski w ramach projektu: „Zwiększenie możliwości zatrudnienia osób powyżej 30 roku życia, które znajdują się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie złotoryjskim (IV)”

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Informacja dotycząca naboru wniosków o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej oraz wyposażenie lub doposażenie miejsca pracy
Powiększ zdjęcie
10 kwietnia 2019

Lista Wystawców na IV Targach Pracy w Złotoryi - aktualizacja 10.04.2019

Jest nam niezmiernie miło zaprezentować pełną listę Wystawców IV edycji Targów Pracy, które odbędą się w dniu 12 kwietnia w Złotoryi, czyli już za kilka dni! Zapraszamy na salę gimnastyczną przy Szkole Podstawowej nr 1 w Złotoryi w godz. 10.00 do 13.00.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Lista Wystawców na IV Targach Pracy w Złotoryi - aktualizacja 10.04.2019
9 kwietnia 2019

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy w Starostwie Powiatowym

Starostwo Powiatowe w Złotoryi ogłasza nabór na kandydata na wolne stanowisko pracy referent  w Biurze Obsługi Rady i Zarządu Powiatu. Szczegółowe wymagania dotyczące prowadzonego naboru znajdują się poniżej.

Joanna Konieczna
Czytaj więcej o: Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy w Starostwie Powiatowym
9 kwietnia 2019

Kalendarz Targów Pracy Employear.com

Targi pracy z roku na rok przyciągają coraz większe grono zainteresowanych. Zapoznanie się z wymaganiami pracodawców i rozeznanie się w lokalnym rynku pracy to niewątpliwe walory takich wydarzeń. Wydarzenia te zyskują na popularności, gdyż na wyciągnięcie dłoni ma się dostęp do aktualnych ofert praktyk i pracy. Coraz chętniej w targach biorą udział osoby, które wkraczają dopiero na rynek pracy. Mogą w zupełnie niezobowiązującej atmosferze porozmawiać z przedstawicielami firm. Zdecydowanie warto być na bieżąco z wydarzeniami tego typu. Zachęcamy do śledzenia interaktywnego kalendarza targów pracy serwisu Employear.com, który agreguje zbliżające się wydarzenia www.employear.com/wydarzenia

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Kalendarz Targów Pracy Employear.com
8 kwietnia 2019

Nabór kandydatów na stanowisko Kierownika powiatowego Zarządu Dróg w Złotoryi

Starosta powiatu złotoryjskiego ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko kierownicze urzędnicze: Kierownik Powiatowego Zarządu Dróg w Złotoryi. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do 18 kwietnia 2019 r. Szczegóły w załączeniu.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Nabór kandydatów na stanowisko Kierownika powiatowego Zarządu Dróg w Złotoryi
4 kwietnia 2019

Zakład Poprawczy w Jerzmanicach Zdroju ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela języka angielskiego

Zakład Poprawczy w Jerzmanicach Zdroju ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela języka angielskiego w Szkole Podstawowej oraz Szkole Branżowej I Stopnia z Zasadniczą Szkołą Zawodową. Szczegółowe informacje dotyczące prowadzonego naboru umieszczone są poniżej.

Joanna Konieczna
Czytaj więcej o: Zakład Poprawczy w Jerzmanicach Zdroju ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela języka angielskiego
28 marca 2019

Krajowy Fundusz Szkoleniowy - dodatkowy nabór wniosków o przyznanie środków na rok 2019

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi ogłasza dodatkowy nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy w ramach priorytetów ustalonych na rok 2019, na pozostałą kwotę z przyznanego limitu w wysokości 90.000,00 zł. Treść ogłoszenia wraz z załącznikami poniżej. Termin naboru wniosków: 08.04.2019 r. – 10.04.2019 r.

Anna Sarczyńska
Czytaj więcej o: Krajowy Fundusz Szkoleniowy - dodatkowy nabór wniosków o przyznanie środków na rok 2019